فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

با حضور مسئولین شهرستان:

برنامه دهگردشی فرماندار رشتخوار جهت بررسی و رفع مشکلات مردم روستای مهدی آباد بخش مرکزی شهرستان انجام شد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار: برنامه دهگردشی و برگزاری جلسه پرسش و پاسخ جهت بررسی و حل مسائل و مشکلات مردم با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی در اجتماع مردم ولایتمدار روستای سعادت آباد بخش مرکزی شهرستان رشتخوار تشکیل شد.

فرماندار شهرستان رشتخوار در این برنامه ضمن خیرمقدم به حضور مردم عزیز روستای مهدی آباد، گفت:  درخواست هایی که مردم روستا در این دیدارها مطرح می کنند باید با پیگیری مسئولین اجرایی شود.
نماینده عالی دولت افزود: این دیدارهای چهره به چهره خروجی های بسیار مطلوبی دارد و حل این مشکلات فقط مستلزم پیگیری و مطالبه گری مردم و مسئولین است تا اهداف مدنظر محقق شود.
عرب عنوان کرد: ما در طول دولت تدبیر و امید بیشترین دغدغه را برای ایجاد اشتغال پایدار در منطقه داشتیم، ولی بحث اشتغال زودبازده نیست و نیاز به زمان و برنامه ریزی اختصاصی دارد.
فرماندار رشتخوار با بیان اینکه دولت محترم در یک شرایط سخت اقتصادی قرار دارد، اظهار داشت: دشمنان کشور ما با یکسری مسائل همچون تحریمات اقتصادی و روانی علنا اعلام می کنند که اجازه نمی دهیم مردم ایران جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی را برگزار کنند.
وی در ادامه تاکید کرد: با نقشه های شومی که دشمن طرح کرده، برنامه های چهل سالگی عمر پربرکت انقلاب اسلامی امسال بسیار برای ما و دولت مهم واقع شده است و همه باید بصورت ویژه احساس مسئولیت کنیم تا برنامه ها پربارتر از سال های قبل برگزار شود و خواسته ها و منویات مقام معظم رهبری تحقق یابد تا دشمنان نظام اسلامی دوباره خار و ذلیل گردند.
قابل ذکر است در این جلسه دهیار روستا به اقدامات انجام شده از قبیل: آماده سازی و زیرسازی خیابان انقلاب _ ساخت پارک روستایی در مجاورت محور اصلی و ... در طول دولت تدبیر و امید اشاره داشت.
در ادامه جلسه مردم عزیز این روستا مشکلاتی از قبیل: مشکل اشتغال جوانان روستا_ گازرسانی کوره های آجرپزی _ احداث مرکز بهداشتی و درمانی_ واگذاری خدمات زیرساختی به مجموعه های دامداری خارج از محدوده_ رفع مشکل آنتن دهی مخابرات و عدم پشتیبانی سرویس های اینترنتی_ عدم سرویس دهی خطوط ثبت تلفن_ رفع مشکل مجوز مرتع_ کمبود کود شیمیایی کشاورزان_ رفع مشکلات بنیاد مسکن در خصوص خانه های خارج از محدوده_ احداث خانه ورزش_ مشکل امهال وام های کشاورزی_ رفع مشکلات تحت پوششین نهادهای حمایتی و... را مطرح کردند و از مسئولین شهرستان خواستار رفع آنان شدند و مسئولین هم قول همکاری مساعد را دادند.
در پایان جلسه فرماندار در خصوص مسائل مطرح شده؛ مسائل حوزه ورزش_ راه اندازی پایگاه اورژانس_ افزایش پهنای باند اینترنت و آنتن دهی مخابرات_ مشکلات حوزه بنیاد مسکن_ مسائل آبرسانی روستایی_ مشکلات حوزه منابع طبیعی توضیحاتی از جزئیات این مسائل را خدمت مردم تشریح کرد و از مدیران دستگاه های اجرایی خواست در چهارچوب قانون به این مشکلات رسیدگی کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان