فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۱۷

در محل دفتر کار فرماندار انجام شد:

برگزاری ملاقات مردمی فرماندار شهرستان رشتخوار

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار: در راستای تداوم برنامه ها و حل مشکلات مردم، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان رشتخوار با مراجعه کنندگان از سطح شهرستان امروز دوشنبه 17 دی ماه 97 در محل فرمانداری برگزار شد.

 در این دیدارها که بصورت چهره به چهره از صبح تا ظهر به طول انجامید، فرماندار شهرستان رشتخوار، با سعه صدر به درخواست های مراجعه کنندگان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح می کردند، رسیدگی نمود و ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه داده و موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم، به مراجع ذیربط ارجاع گردید و یا بصورت تلفنی و یا کتبی خواستار رفع موانع و مشکلات مردم عزیز از طرف ادارات و نهادهای مربوطه شد.
فرماندار در حاشیه این دیدارها، برگزاری ملاقات عمومی با شهروندان را امری مهم دانست و گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان رشتخوار تصریح کرد: ما خود را موظف میدانیم با ایجاد بستری مناسب ما بین مردم و دستگاه های اداری، مشکلات و معظلات شهروندان را حل و فصل نماییم و به حداقل ممکن برسانیم
 شایان بذکر است جلسات ملاقات مردمی فرماندار شهرستان رشتخوار جهت تسریع در حل مشکلات مردم، #دوشنبه هر هفته در محل فرمانداری برگزار می گردد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان