فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۱۶

پیام قدردانی فرماندار رشتخوار از مردم بخاطر همراهی در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

فرماندار رشتخوار با صدور پیامی از مردم این شهرستان بخاطر همراهی در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تقدیر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، خالقداد عرب فرماندار رشتخوار صبح امروز با صدور پیامی از شهروندان و مردم عزیز این شهرستان بخاطر همراهی در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال کرونا(فاصله‌گذاری اجتماعی) و پویش ماندن در خانه قدردانی کرد.
در متن پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
طرح فاصله گذاری اجتماعی که با هدف کاهش اجتماعات و تسریع در کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در سراسر کشور آغاز شده است، به شکل مطلوب و با مشارکت و هم افزایی عمومی در شهرستان رشتخوار اجرا شده است و مردم فهیم و مسؤلیت پذیر شهرستان در این مدت از اجرای طرح، خصوصاً در روزهای ۱۳ و ١۴ فروردین در خانه ماندند و با اهتمام کامل به هشدار های داده شده در خصوص ضرورت پرهیز از انجام سفرها و ترددهای غیر ضرور عمل کرده و از گسترش این بیماری جلوگیری نمودند. 
لازم می دانم ضمن پاسداشت ایثار و جانفشانی های شهدای مدافع سلامت و ارج نهادن به خدمات شبانه روزی کادر درمانی از همت بلند و همراهی ارزنده و تأثیرگذار مردم عزیز به عنوان رکن اصلی در کمک به اجرای موثر این طرح و نیز زحمات دستگاه های دست اندرکار به ویژه نیروهای خدوم نظامی و انتظامی، راهداری، هلال احمر، پلیس راهور رسانه ها و سایر دستگاه ها و نهادهای مسئول، خصوصاً اعضای محترم ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای شهرستان صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.
امید است با یاری خداوند متعال و در پرتو تداوم این همکاری ها، بزودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس و بازگشت نشاط و سلامتی به مردم ایران عزیز باشیم.

خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار
فروردین ۱۳٩٩


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان