فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

فرماندار رشتخوار:

تولیدکنندگان امروز همانند سرداران هشت سال دفاع مقدس هستند

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

فرماندار رشتخوار گفت: امروزه در شرایط فعلی کشور تولیدکنندگان همانند سرداران هشت سال دفاع مقدس هستند و از حوزه اقتصادی کشور دفاع می کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، خالقداد عرب صبح امروز در جلسه ای که بمنظور بررسی مشکلات مرغداران شهرستان برگزار شده بود، درخصوص وضعیت بازار خرید و فروش مرغ گفت: در شرایط فعلی کشور تولیدکنندگان همانند سرداران هشت سال دفاع مقدس می باشند و در این تروریسم اقتصادی حرف اول را می زنند.
فرماندار رشتخوار همچنین در ادامه بیان کرد: بحث تامین مواد غذایی مردم و بحث تولید دغدغه مسئولین این شهرستان است.
عرب تاکید کرد: جهاد کشاورزی در حوزه پشتیبانی امور دام باید به وظایف خود بدرستی عمل کند و بستری را فراهم آورد که تولیدکنندگان مرغ گوشتی در شهرستان متضرر نشوند و محصول تولیدی آنان به قیمت واقعی و مناسب خریداری شود.
وی همچنین اظهار داشت: شرایطی که در آن قرار داریم، شرایط سختی است و درخصوص خرید مرغ از تولیدکننده، کشتارگاه ها به قیمتی که دلخواهشان است خرید می کنند.
فرماندار رشتخوار در ادامه افزود: وضعیت فعلی بازار بصورتی است که کشش استفاده گوشت مرغ را ندارد و تولیدکننده ما در این بازه دچار ضرر می شود.
حسین اکبری رئیس شبکه دامپزشکی رشتخوار در ادامه گفت: مسئله اصلی درخصوص بازار مرغ، دلالان هستند و اگر خواسته باشیم جلوی آنان را بگیریم باید دست آنان را از این صنف کوتاه کنیم.
سید محمود اعظمی مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار بیان کرد: 14 واحد مرغداری با ظرفیت 268 هزار قطعه در این شهرستان فعالیت دارند و گوشت مورد نیاز مردم را تامین می کند.
وی ادامه داد: عدم وجود تعاونی مرغداران در رشتخوار یک مشکل بزرگ برای تولیدکننده ایجاد می کند و باید تعاونی تاسیس شود تا بستری برای خواسته های مرغداران فراهم گردد.
در ادامه جلسه مرغداران شهرستان رشتخوار مشکلات و دغدغه های خود را در زمینه وضعیت ضعیف بازار خرید گوشت سفید و مشکل تامین نهاده های دامی و ... بیان کردند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان