فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۴/۰۱

استاندار خراسان رضوی در جلسه شورای اداری استان مطرح کرد:

باید در استان بر مدار وحدت حرکت کنیم

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

استاندار خراسان رضوی با اشاره به همکاری نزدیک میان مسئولین و هم‌نظر شدن آن‌ها جهت عمران و آبادانی استان گفت: باید در استان بر مدار وحدت حرکت کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، در جلسه شورای اداری استان که امروز در سالن شهید باهنر استانداری بصورت ویدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستانهای استان برگزار شده بود، علیرضا رزم‌حسینی بر ادامه مبارزه با شیوع کرونا تأکید و تصریح کرد: خوشبختانه با مساعدت همه دستگاه‌ها تا الان ویروس کرونا به خوبی مدیریت شد و شرایط قابل قبولی بر استان حاکم است.
استاندار خراسان رضوی مدیریت واحد دستگاه سلامت را از امتیازات استان برشمرد و افزود: اماکن و مراکز مذهبی به ویژه آستان قدس رضوی ‌بیشتر و بهتر از بقیه پروتکل‌ها را رعایت کردند و از تولیت آن آستان کمال قدردانی را داریم.
وی به آسیب‌های وارد شده بر مردم پس از شیوع ویروس کرونا پرداخت و گفت: در مراجعات به دستگاه‌های اجرایی لازم است حتما با روی خوش و اخلاق حسنه از مردم استقبال شود چرا که مردم ولی نعمت ما هستند.
رزم‌حسینی در بخش دیگر به مشکلات نظام اداری اشاره کرد و با انتقاد از عدم تمرکززدایی در سال‌‌های گذشته گفت:‌ طی جلساتی که در سطح ملی با مسئولین عالی رتبه نظام برقرار کردیم، بنا شد ستاد تدابیر ویژه اقتصادی خراسان رضوی شامل نمایندگان ارکان حکومتی در استان تشکیل شود و با تصمیمات محلی از مشکلات طولانی‌مدت گره‌گشایی کند.
استاندار خراسان رضوی به برگزاری این ستاد به صورت دو روز در هفته اشاره کرد و افزود: به زودی آثار تشکیل این ستاد را شاهد هستیم و نتایج جلسات را به مردم خراسان رضوی اطلاع‌ خواهیم داد.
وی به بازشدن قفل پروژه‌های مهم استانی از سوی این ستاد اشاره کرد و یادآور شد:‌ در ستاد ویژه اقتصادی حرکت ما مبتنی بر اجماع همه اعضا خواهد بود.
رزم‌حسینی به همکاری نزدیک بین مسئولین استانی پرداخت و تاکید کرد: ارکان مختلف برای عمران و آبادانی و کار هم‌نظر هستند و همه به ویژه رسانه‌ها باید بر طبل وحدت در استان بکوبیم.
استاندار خراسان رضوی بر حفظ آبروی مؤمنین نیز اشاره و تأکید کرد: به خطر انداختن آبروی دیگران منشأ انتشار بی اعتمادی مردم به نظام و مسئولین خواهد بود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری نیز در این جلسه از تشکیل ستاد ویژه تدابیر اقتصادی به طور انحصاری در خراسان رضوی یاد کرد و گفت: یکی از خلاء‌های مهم در استان مدلی برای همدلی و همکاری بود و تلاش شد تا در همین راستا ستادی با حضور ارکان مختلف حاکمیت در استان شکل بگیرد.
علی رسولیان به برگزاری ۲۸ جلسه ستاد تدبیر با هدف توسعه اقتصادی استان اشاره کرد و یادآور شد: ستاد تاکنون در خصوص مسائل مهمی چون مشکل تامین اعتبار کالاهای اساسی، پروژه پدیده شاندیز و تامین تجهیزات در مقابله با ویروس کرونا تصمیم‌گیری کرده است.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی نیز در ادامه به تبیین برنامه‌های دهه کرامت در استان پرداخت و یادآور شد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا تغییراتی در برنامه‌های این دهه به وجود آمده و جنبه مجازی به خود گرفته است.
محمدصادق براتی به شعار دهه کرامت در سال جاری با عنوان «خدمت کریمانه همدلی به رسم اهل بیت(ع)» نیز اشاره کرد و گفت: اولویت اصلی ترویج فرهنگ رضوی با رویکرد فضای مجازی و رسانه‌های دیجیتال خواهد بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان