فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

فرماندار رشتخوار:

رشتخوار به وضعیت زرد کرونایی بازگشت

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

فرماندار رشتخوار، گفت: متأسفانه باوجود عادی انگاری‌ها، افزایش مراسمات و کاهش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی وضعیت رشتخوار از آبی به زرد تغییر کرد، با ادامه این بی‌توجهی‌ها ایجاد وضعیت قرمز کرونا در رشتخوار دور از انتظار نیست، نیازمند همکاری مجدد مردم، مسئولان و کسبه در سطح شهرستان رشتخوار هستیم.
به گزارش  روابطعمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، خالقداد عرب صبح امروز در هشتمین جلسه شورای اداری این شهرستان که با محوریت معارفه بخشدار مرکزی رشتخوار برگزار شد، ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر، گفت: مردم ایران اسلامی به خاطر اعتماد و علاقه‌ای که به جهان اسلام داشتند، ۴۲ سال باوجود تمام تحریم‌ها ایستادگی کردند و جنگیدند و دست از مبارزه برنداشتند و تا آخر پای این نظام، انقلاب و رهبری خواهند ایستاد.
فرماندار رشتخوار با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران با دو بال نظامیت و جمهوریت در حال پیشروی است، اظهار داشت: تکیه‌گاه و پشتیبان نظام و انقلاب ما در مقایسه با سایر کشورهای غربی که وابسته به دلار هستند، وابسته به مردم است، تا زمانی که مردم ما پشتیبان انقلاب و رهبری باشند دنیای استکبار کاری از پیش نخواهد برد.
عرب با اشاره به اینکه میزهای خدمتی که امروز در اختیار مسئولان قرار دارد به‌واسطه خون شهداست، یادآور شد: باید قدردان این فرصت‌ها باشیم و از موقعیت که خداوند متعال در اختیار ما به‌واسطه اعتماد مردم قرار داده است، به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.
فرماندار رشتخوار در ادامه بصیرت مردم را عامل شکست دشمن درصحنه‌های گوناگون عنوان کرد و بیان داشت: امروز ایران عزیز ما به‌عنوان امن‌ترین کشور کره خاکی شناخته می‌شود، امروز ما در سطح جامعه نیازمند وحدت هستیم، اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش فرا دهیم، دشمن توان آسیب بر کشور ما را نخواهد داشت.
وی همچنین در ادامه به بازگشت وضعیت زرد بیماری کرونا در رشتخوار اشاره و تصریح کرد: متأسفانه باوجود عادی انگاری‌ها، افزایش مراسمات و کاهش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی وضعیت رشتخوار بار دیگر از آبی به زرد تغییر کرد، که با ادامه بی‌توجهی‌ها رسیدن به وضعیت قرمز بیماری کرونا در رشتخوار دور از انتظار نیست. و این موضوع نیازمند همکاری مجدد مردم، مسئولان و … در سطح شهرستان رشتخوار است.
عرب در بخشی دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور ۳ ساله مجموعه بنیاد علوی در سطح شهرستان رشتخوار، گفت: حضور بنیاد علوی به‌عنوان یک نعمت بزرگ در این شهرستان است، که در حوزه‌های مختلف ورود کرده است، توزیع کارت هدیه، سبدهای معیشتی، حل معضل و اعتبار مورد نیاز آب شرب روستای علی‌آباد دامن و همچنین برنامه‌ریزی و امضای تفاهم‌نامه جهت تأمین اعتبارات مورد نیاز تنها استخر شنای شهرستان، ورود به بحث کوتاه شدن مسیر ارتباطی بخش جنگل شهرستان رشتخوار به مرکز این شهرستان به طول ۵۰ کیلومتر ازجمله اقدامات این مجموعه در ماه‌های نخست ورود به شهرستان بوده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : ۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان