فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

همزمان با ایام الله دهه فجر۹۹؛

۴۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۷۰ میلیارد ریال در رشتخوار افتتاح و بهره‌برداری شد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

فرماندار رشتخوار گفت: در برنامه هاب دهه فجر امسال در مجموع ۴۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح، گلنگ زنی و بهره برداری شده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، خالقداد عرب فرماندار رشتخوار در حاشیه افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های واقع در شهرک صنعتی این شهرستان با گرامیداشت دهه مبارک فجر، گفت: ایران عزیز ما امروز به‌عنوان امن‌ترین کشور کره خاکی شناخته می‌شود، که این به برکت خون شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری به‌دست‌آمده است.
وی در ادامه افزود: آزادی نعمت بزرگی است، که امام رحمت‌الله آن را به‌ واسطه ۱۵ سال تبعید و همچنین از دست دادن یادگار بزرگ خود در این راه با همراهی مردم بصیر و خداجو به ملت شریف ایران تقدیم کرد.
فرماندار رشتخوار با تأکید بر اینکه به دست آوردن عزت و امنیت پایدار امروز در کشور به برکت خون شهدای عزیز و گرانقدر است، اظهار داشت: باید قدردان این نعمت‌ها باشیم، ما امروز تورم، گرانی و تحریم‌های ظالمانه دشمن را در طول ۴۰ سال تحمل کردیم، و همچنان باعزت و سربلندی به راه خود ادامه می‌دهیم.
عرب در ادامه، بیان داشت: امسال هم‌زمان با یوم‌الله دهه مبارک فجر در شهرستان رشتخوار ۴۳ پروژه با اعتباری بالغ ‌بر ۳۷ میلیارد تومان اجرا، کلنگ زنی و بهره‌برداری شده است


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : ۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان