فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

با حضور معاون وزیر سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور:

دو واحد اقامتگاه بومگردی در روستاهای بخش مرکزی رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

در سفری یک روزه با حضور معاون توسعه‌ مدیریت و پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی کشور و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، واحد اقامتگاه بومگردی بی‌بی شهربانو در روستای تاریخی سنگان و اقامتگاه بومگردی جیزد در روستای اکبر آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، صبح امروز با حضور دکتر محمد خیاطیان معاون توسعه‌ مدیریت و پشتیبانی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور، ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، معاونین سیاسی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار رشتخوار و جمعی از مسئولین و اهالی روستای تاریخی سنگان، اقامتگاه بوم گردی بی‌بی شهربانو روستای سنگان رشتخوار با اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال افتتاح و بهره برداری شد.
در این مراسم از قسمت های مختلف تاریخی روستای سنگان ازجمله؛ اقامتگاه بوم گردی در دست احداث کنعانی، گرمخانه و حمام و حوض انبار تاریخی که مربوط به دوره قاجار می باشد، بازدید بعمل آمد.
در ادامه سفر یک روزه معاون وزیر میراث فرهنگی کشور به شهرستان رشتخوار، واحد اقامتگاه بومگردی جیزد در روستای اکبر آباد بخش مرکزی افتتاح و بهره برداری شد و از مسجد تاریخی این روستا که قدمتی قریب به یک قرن دارد، بازدید بعمل آمد. 


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : ۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان