فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۱/۲۵

فرماندار رشتخوار خبر داد:

ثبت نام ۳۵۴ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای رشتخوار

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

فرماندار رشتخوار، گفت: در مهلت قانونی ثبت نام شورای های اسلامی روستاهای بخش مرکزی رشتخوار و بخش جنگل در مجموع ۳۵۴ داوطلب نام نویسی کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار روز گذشته در رابطه با ثبت نام شورای اسلامی روستاهای این شهرستان تصریح کرد: ۲۴۷ داوطلب در بخش مرکزی و  ۱۰۷ داوطلب در بخش جنگل رشتخوار در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در شهرستان رشتخوار نام نویسی کردند.
فرماندار رشتخوار با اشاره به ثبت نام ۳۱ داوطلب در انتخابات شورای مناطق شهری رشتخوار نیز بیان داشت: در حوزه شهری در دو شهر رشتخوار و جنگل نیز ثبت نام ۱۷ داوطلب در شهر جنگل و ثبت نام ۱۴ داوطلب در شورای اسلامی شهر رشتخوار بوده که تا کنون تعداد ۲ داوطلب از شهر جنگل و تعداد ۳ داوطلب از شهر رشتخوار انصراف خود را اعلام کرده اند.
عرب در ادامه تصریح کرد: مهلت رسیدگی به صلاحیت در هیات اجرایی شهرستان تا ۲۱ فروردین و اعلام نظر هیات نظارت به فرمانداری تا ۶ اردیبهشت و همچنین اعلام نظر هیات اجرایی بخش تا ۱۵ اردیبهشت و اعلام نظرت هیات اجرایی بخش به بخشداری تا ۱ خرداد خواهد بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : ۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان