فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۱/۲۵

گزارش تصویری؛

توزیع روزانه ۱۰۰۰ پرس غذای گرم در طرح اطعام مهدوی در رشتخوار

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

رئیس کمیته امداد رشتخوار، گفت: روزانه ۱۰۰۰ پرس غذای گرم در طرح اطعام مهدوی در بین محرومین شهرستان رشتخوار و جامعه هدف کمیته امداد توزیع می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، مسعود اکبری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشتخوار 
صبح امروز بهمراه امام جمعه شهرستان، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعی از مسئولان از محل تهیه و آماده سازی غذاهای گرم ویژه تحت پوششین کمیته امداد و محرومین شهرستان بازدید نمودند. 
مجید حسین زاده رئیس کمیته امداد رشتخوار، در حاشیه این برنامه گفت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان در ادامه طرح های کمک مومنانه به صورت روزانه، هر روز هزار پرس غذای گرم به همت خیرین بین محرومین و نیازمندان تحت پوشش کمیته در رشتخوار توزیع می شود.
وی در ادامه با تأکید بر رعایت تمام نکات و دستورالعمل‌های بهداشتی لازم در این طرح، بیان داشت: این غذاها به‌صورت کاملاً بهداشتی درسطح شهرستان آماده و کار توزیع به‌صورت روزانه در نقاط مختلف در سطح شهر و روستاهای رشتخوار دنبال خواهد شد.
رئیس کمیته امام خمینی رشتخوار با اشاره به اینکه این اقدام خداپسندانه به همت خیرین در سطح شهرستان شکل‌گرفته است، اظهار داشت: در مجموع ۴۳۰ میلیون تومان هزینه برای اجرای این طرح خداپسندانه توسط خیرین شهرستان در نظر گرفته‌شده است.
حسین زاده با اشاره به اینکه این طرح تحت عنوان طرح اطعام مهدوی در ایام ماه مبارک رمضان در رشتخوار دنبال می‌شود افزود: همت و همکاری خیرین در سطح شهرستان رشتخوار مثال زدنی است و همکاری مردم و خیرین در کمک به نیازمندان به ویژه در ایام ماه مبارک با عشق و علاقه دوچندان دنبال می شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
تعداد بازدیدها : ۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان