فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۰/۲۰

استاندار خراسان رضوی نخستین روز کاری خود رابا ادای احترام به شهدا آغاز کرد

استاندار خراسان رضوی نخستین روز کاری خود را با حضور در گلزار شهدای بهشت رضا و ادای احترام و تجدید میثاق با بزرگ مردان بی ادعا تاریخ این سرزمین آغاز کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علیرضا رزم حسینی همچنین با حضور در منزل شهید کاوه با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و گفت و گو کرد.
علیرضا رزم حسینی در جریان این برنامه و دیدار گفت : بر خود واجب دانستم که در نخستین روز کاری و خدمتگزاری به مردم خطه خراسان رضوی بار دیگر با شهدا تجدید میثاق می کنم و قول دهم تمام تلاش خود را برای آبادانی این سرزمین و تداوم فعالیت های و اقدامات سایر استانداران برای حرکت در مسیر آبادانی وپیشرفت به کار بندم .
وی افزود : مردم و ملت ما در 4 دهه گذشته برای دفاع از انقلاب و کشور پایمردی ها کردند و بدون چشمداشت مالی و خالصانه برای دفاع از کشور همه داشته های خود را در طبق اخلاص نهادند.
وی گفت : جانبازان و آزادگان ایثارها و فداکاری ها کردند و از جان خود گذشتند تا این سرزمین مسیر تعالی و ارتقا را طی کند.
 رزم حسینی با تاکید بر اینکه مسئولان در حوزه فرهنگ و اقتصاد باید تلاش و خدمت کنند ، عنوان کرد : در تداوم مسیر نسلی که برای سربلندی و عزت این ملت و کشور به شهادت رسیدند، باید همه بضاعت و توان خود برای خدمت و پیشرفت استان به میدان آوریم 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان