فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

علی رسولیان خبر داد:

پلمب واحدهای صنفی و تولیدی در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: ضمن اینکه از فعالیت واحدهای صنفی و تولیدی حمایت می کنیم در صورت عدم رعایت پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی، پلمب می‌شوند.

به گزارش اداره کل روبط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در حاشیه اولین جلسه کمیته هماهنگی تعزیرات استان در سال جدید که در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد:  99 درصد پرونده‌های تعزیراتی استان در سال گذشته تعیین تکلیف شده است.
وی در همین رابطه افزود: از اوایل اسفند تا امروز تعداد 4 هزار و830 بازرسی ویژه از واحدهای مختلف حوزه غذا و دارو بهداشت صورت گرفته که بر اساس آن 200 پرونده به ارزش ریالی 53 میلیارد ریال تشکیل شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: اقلام مختلفی در این مدت از جمله تعداد 1 میلیون ماسک، حدود 40 هزار لیتر الکل و حدود 30 هزار دستکش کشف شده است
رسولیان در خصوص مصوبات این جلسه تصریح کرد: با توجه به بازگشایی برخی از اصناف از ابتدای هفته آینده، امروز با استناد به مصوبه کمیته تعزیرات استان و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا قرار شد،  ضمن حمایت جدی از تولید  به منظور حفظ جان مردم هر واحد اعم از تولیدی و صنفی در صورت عدم رعایت پروتکل‌های لازم و فاصله گذاری پلمب شود.
وی افزود: مردم از طریق سایت  ۱۲۴.Ir می‌توانند مشخصات واحدی را که این فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده را گزارش کنند تا بعد از رسیدن به جمع بندی لازم نسبت به پلمب این واحد صنفی اقدام شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان