فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

در حکمی از طرف رئیس سازمان صمت خراسان رضوی:

رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت رشتخوار معرفی شد

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار

طی حکمی از طرف محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی، ​مرتضی پورعباس بعنوان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رشتخوار معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رشتخوار صبح امروز با حضور خالقداد عرب فرماندار رشتخوار، جواد خزائی معاون مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستان تربت حیدریه و رشتخوار در محل سالن شهدای دولت فرمانداری برگزار شد.
خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار در این مراسم ضمن تبریک ولادت امام جواد علیه السلام، گفت: بحث نظارت بر عرضه کالا در بازار وظیفه و رسالت اصلی ما است چرا که از رزق و روزی مردم یک جبهه مقدس است، در حقوق مردم باید عدالت برقرار شود و اگر مدیری نتواند ارتباط خوبی با مسئولان بالادستی داشته باشد قطعاً در مدیریت شهرستان موفق نخواهد بود.
حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار در حاشیه این مراسم، گفت: برخی امروز به فکر احتکار و کسب سود فراوان در شرایط نیاز مردم در بازار هستند، باید بازرسی در ایام سال جدید با جدیت دنبال شود و با احتکار کنندگان کالاهای ضروری جامعه و مردم به صورت جدی برخورد شود.
علی اسماعیلی ثانی رئیس پیشین اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان رشتخوار در ادامه افزود: با توجه به حرکت شهرستان رشتخوار به سمت صنعتی شدن، رشتخوار امروز نیازمند نیروی صنعتی است، ما امروز در بحث توزیع و تنظیم بازار برنامه‌های خوبی را در طول سال اجرا کرده‌ایم، توزیع بیش از ۱۰۰ تن اقلام مورد نیاز طرح تنظیم بازار را شاهد بودیم، تمام تلاش مجموعه صنعت معدن و تجارت شهرستان بر توزیع عادلانه در کل شهرستان بوده است.
در این مراسم طی حکمی از طرف محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی؛ مرتضی پورعباس رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رشتخوار شد و از زحمات و خدمات 2 ساله علی اسماعیلی ثانی رئیس اسبق اداره صمت تقدیر و قدردانی بعل آمد. 
قابل ذکر است پورعباس قبل از این به مدت 14 سال ریاست واحد بازرسی اداره صمت تربت حیدریه را عهده دار بوده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
۱۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان