فرماندار شهرستان رشتخوار
خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۷/۱۸

پیام تبریک:

پیام فرماندار رشتخوار بمناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی

روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار،

فرماندار شهرستان رشتخوار فرارسیدن هفته ناجا را به سبزپوشان نیروی انتظامی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشتخوار، خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار در پیامی آغاز هفته ناجا را به همه سبزپوشان خدوم نیروی انتظامی کشور خصوصا فرمانده و کارکنان انتظامی این شهرستان تبریک گفت. 

متن کامل پیام به شرح ذیل است:
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای پاسداشت از دلاوری‌های سبزجامگان نیروی انتظامی، آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جان خود گذشتند و در این راه شب و روز نمی‌شناسند.
نقش نیرو انتظامی در تامین امنیت، در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست و پلیس و نیروی انتظامی با حمایت و پشتیبانی بی دریغ مردم، مظهر اقتدار کشور بوده و با تلاش شبانه روزی این عزیزان امنیت پایدار در ایران اسلامی برقرار شده است.
اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی مراتب تشکر و قدردانی خود را از تلاش‌ها و رشادت‌های نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار در تامین نظم و امنیت، ابراز می‌نمایم و امیدوارم در سایه رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید. 

خالقداد عرب
فرماندار شهرستان رشتخوار
مهرماه 1400


منبع : زیرپرتال فرمانداری رشتخوار
۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان